SPONSORID

EKSPONENDID

Avaleht

Tere tulemast konverentsile „Teadus, sport ja meditsiin XI“!

Rohkem kui kahe aastakümne vältel on see traditsiooniline üritus kokku toonud sporditeadlasi ning spordi, kehalise kasvatuse, liikumisharrastuse, spordimeditsiini ja –füsioteraapia aladel töötavaid spetsialiste arutlema ühist huvi pakkuvate probleemide üle. Konverentsi eesmärgiks on alati olnud edendada sporditeadlaste ja erinevates spordiga seotud valdkondades töötavate inimeste vahelisi kontakte ja koostöösuhteid ning seeläbi aidata kaasa spordi ja liikumisharrastuse tõenduspõhisele arendamisele ühiskonnas.

Võrreldes varasemate kordadega on tänavune konverents märgatavalt laiema rahvusvahelise haardega üritus. Programmis on ettekandeid paljude Euroopa Liidu riikide sporditeadlastelt, aga ka USA, Norra ning Moldova ja Georgia kolleegidelt. Samuti esinevad mitmed väljapaistvad treenerid, spordiarstid, füsioterapeudid, õpetajad ning teiste spordi ja liikumisharrastusega seotud elualade esindajad. Oodata on arvukalt ettekandeid spordiga seotud erialade doktorantidelt ja noorteadlastelt. Nii haarab konverentsi temaatika sporti kõige laiemas plaanis – tippspordist kehalise kasvatuse ja liikumisharrastuseni.

Julgustame konverentsile tulema samuti kõiki inimesi, kes ise ei soovi ettekandega esineda, kuid kellele ürituse mitmekesine programm siiski huvi pakub. Kasutage head võimalust esinejatega diskuteerimiseks, aga ka oma kolleegidega nii Eestist kui ka välismaalt vabas vormis suhtlemiseks!

Head sõbrad, kutsume teid lahkesti tulevasse Euroopa kultuuripealinna Tartusse osalema konverentsil „Teadus, sport ja meditsiin XI!

 

Konverentsi teadusliku ja korraldava komitee nimel,

 

Professor Vahur Ööpik

Kaasprofessor Eve Unt

 

Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut Kliinilise meditsiini instituut
Tartu Ülikool Tartu Ülikool